Drzwi jednoskrzydłowe EI60 kierunkowe

  • Dodaj recenzję:
  • CLS EI60 1 K
  • Dostępność: Jest Jest

Drzwi 1-skrzydłowe EI60 kierunkowe (drzwi PRAWE lub LEWE) - różne rozmiary

Kolor drzwi:

 

Drzwi pełne o odporności ogniowej 60 min. Możliwe wykonanie również jako dymoszczelne, możliwość doposażenia w okucia antypaniczne, kontrolę dostępu, dodatkowe zamki jak również przeszklenia. Drzwi w kolorze standardowym (RAL 7035). Za dopłatą możliwość pomalowania na dowolny kolor RAL.

Na stanach magazynowych posiadamy zwykle drzwi w rozmiarach 90'. Pozostałe rozmiary na zamówienie lub konieczne sprawdzenie dostępności na naszym magazynie.

Drzwi posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty ppoż zarówno dla Polski jak i wielu krajów Unii Europejskiej. Szczególnie zalecane do zamykania stref przeciwpożarowych, wykonywania przegród przeciwpożarowych klatek schodowych czy zabezpieczenia pomieszczeń technicznych przed pożarem. W przypadku stosowania drzwi jako zewnętrzne zalecane jest doposażenie o próg opadający oraz uszczelki wytłumiające. 

 

W standardzie komplet drzwi obejmuje :
- skrzydło drzwiowe wraz z dwoma zawiasami (w tym jeden sprężynowy)
- ościeżnica
- stalowy bolec antywyważeniowy (dla drzwi EI60 2 bolce antywyważeniowe)
- zamek wpuszczany
- klamkę czarną na szyldzie pełnym z rdzeniem stalowym

Istnieje możliwość zakupu drzwi z innym rodzajem klamek (w tym ze stali nierdzewnej - w dziale akcesoria) oraz wkładką ( dostępne również wkładki patentowe w klasie antywłamaniowej C)- dopłaty zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie. Możliwy zakup drzwi bez klamek.