Drzwi przeciwpożarowe stalowe płaszczowe EI60 90' (rewersyjne - dwukierunkowe)

  • Dodaj recenzję:
  • EI60 1 R 90 PROMOCJA
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 050,00 zł 1 291,50 zł

Drzwi 1-skrzydłowe EI60 uniwersalne (rewersyjne - dwukierunkowe) - (św. otw. 1020x2060)

 

Kolor drzwi:

Drzwi pełne o odporności ogniowej 60 min (EI60). Drzwi można wyposażyć dodatkowo w różnego rodzaju akcesoria, w tym m.in. istnieje możliwość doposażenia w okucia antypaniczne, kontrolę dostępu, dodatkowe zamki jak również przeszklenia. Drzwi w kolorze standardowym (RAL 7035). Za dopłatą możliwość pomalowania na dowolny kolor RAL.

Drzwi posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty ppoż zarówno dla Polski jak i wielu krajów Unii Europejskiej. Szczególnie zalecane do zamykania stref przeciwpożarowych, wykonywania przegród przeciwpożarowych klatek schodowych czy zabezpieczenia pomieszczeń technicznych przed pożarem. W przypadku stosowania drzwi jako zewnętrzne zalecane jest doposażenie o próg opadający oraz uszczelki wytłumiające. 
 

Typowy zestaw drzwi obejmuje :
- skrzydło drzwiowe wraz z dwoma zawiasami (w tym jeden sprężynowy),
- ościeżnica kątowa z uszczelką pęczniejącą,
- stalowy bolec antywyważeniowy (dla drzwi EI60 2 bolce antywyważeniowe)
- zamek wpuszczany zapadkowo-zasuwkowy,
- klamka czarna U-form z szyldami.

Waga skrzydła pełnego EI60 (bez przeszkleń) 30 kg/m2

Posiadamy stany magazynowe drzwi w typowych rozmiarach i kolorze. Dla drzwi z wyposażeniem dodatkowych, w kolorze innym niż standardowy lub o niestandardowych wymiarach - terminy potwierdzane przed realizacją indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu w celu potwierdzenia aktualnej dostępności towaru.

Istnieje możliwość zakupu drzwi z innym rodzajem klamek oraz wkładką ( dostępne również wkładki patentowe w klasie antywłamaniowej C)- dopłaty zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie. Możliwy zakup drzwi bez klamek.